Happy Lift

NOVINKA - NOVÁ METODA REVOLUČNÍ METODA

HAPPY LIFT™ Revitalizing je novinkou mezi produkty  v oblasti face-liftingu. Díky vláknům HAPPY LIFT™ Revitalizing získáte pevnější rysy obličeje a mladistvější, avšak velmi přirozený vzhled.

Vlákno je vstřebatelné, vyrobené z přírodních materialů kyseliny polymléčné a kaprolaktonu. Je určeno k liftingu lícních partií, čelistí, krku, spánkových oblastí, čela, ke zvednutí obočí, modelaci tuku ve tvářích a ke korekci vrozené či poúrazové parézy v oblasti obličeje.

Jak to funguje?

Vlákna HAPPY LIFT™ Revitalizing jsou opatřena zoubky uloženými protisměrně od středového bodu po každé polovině délky nitě, čímž je dosaženo vynikajícího kotvícího efektu v podkožních tkáních. Zákrok nezmění původní rysy obličeje na rozdíl od klasického liftingu, který ve fyziognomii obličeje zanechává viditelné změny.
 

Kde lze aplikovat HAPPY LIFT


Metoda aplikace je velmi jednoduchá. Do podkoží se pomocí kanyly zavede vlákno, které se napne, protisměrné háčky se zachytí a dojde k vypnutí pokleslých tkání. Následně se kolem vlákna vytvoří vazivová tkáň, která napomáhá stabilizaci nového vzhledu. Výsledek je okamžitě viditelný a účinek se nadále zlepšuje po dobu 2 až 12 měsíců díky nově vytvořené vazivové tkáni. Celkový liftingový efekt přetrvává po dobu 2 let i déle podle věku pacienta a stavu jeho kůže a podkoží.
 

Před a po výkonu


Cena ošetření

Dle individuálního vyšetření.


Více informací nalezenete v prezentaci zde: Leták HAPPY LIFT™ Revitalizing